Zmiany w Plebiscycie

Od tego roku zmianie ulega przebieg oraz regulamin całego konkursu. Etap zgłoszeń oraz głosowania na Belfra wydziału odbędą się poprzez stronę https://belfer.uwm.edu.pl/. Każdy student ma prawo zgłosić swojego kandydata. System zgłoszeń będzie otwarty od wtorku 1 grudnia do godziny 15:00 4 grudnia. Spośród nadesłanych zgłoszeń Rady Wydziałowe Samorządu Studenckiego wybiorą 3 kandydatów, którzy przejdą do kolejnego etapu.

W II etapie odbędzie się głosowanie na Belfra Wydziału 2020. Głosowanie potrwa tydzień i rozpocznie się 14 grudnia o godzinie 8:00. Każdy student dysponuje jednym głosem każdego dnia głosowania. Pamiętajcie, głosować możecie jedynie na kandydatów z waszego wydziału! Zwycięzca zdobędzie tytuł Belfra Wydziału UWM i przechodzi do III etapu – szczebla uczelnianego.

Ostatni już etap to wybór Belfra UWM 2020! Od 13 do 20 stycznia 2021 roku, Samorządy Wydziałowe będą miały za zadanie motywować całą społeczność akademicką do głosowania. Tym razem można oddać jeden głos dziennie.

Finał plebiscytu zwieńczony będzie Galą Belfra UWM 2020! W tym roku odbędzie się ona online, a o szczegółach jej przebiegu poinformujemy bliżej terminu.

Ważne! Obydwa głosowania odbywać się będą za pośrednictwem strony internetowej, a żeby zagłosować należy być członkiem społeczności akademickiej, co będzie weryfikowane na podstawie danych zebranych przez aplikację do głosowania!